De leden

Zoals de naam Vereniging voor Vlaams-Brabantse Badminton Clubs al zelf zegt, werken we voor de leden, zijnde de Vlaams-Brabantse badmintonclubs. Al deze clubs bieden badminton aan in verschillende vormen. Er zijn recreanten badmintonclubs waar spelen om sportief in vorm te blijven en er zijn competitie badmintonclubs. Maar de diversiteit strekt zich verder dan dit. Per club kan u terugvinden wat ze te bieden hebben.

  • Competitie: neemt de club deel aan één of andere competitievorm (nationaal, liga, provinciaal, veteranen, recreanten)
  • Tornooien: heeft de club ervaring met tornooideelnames of organiseert de club een officieel tornooi?
  • Recreantenwerking
  • Initiatielessen: worden er regelmatig – bij voldoende deelnemers – initiatielessen ingericht?
  • Minibad: zijn er voorzieningen in de club aanwezig om badminton voor de -9 jarigen aan te bieden (kleinere rackets, verlaagd net, …)
  • Jeugdwerking: zijn er trainingen voorzien voor de de jeugdreeksen (tot -17 jarigen)?
  • Overdag: zijn er speelmogelijkheden tijdens de dag voor bijvoorbeeld gepensioneerden?
  • G-Sport: Is de club klaar om fysiek en/of mentaal gehandicapten te ontvangen en te begeleiden?

Clubnr.ClubnaamWebsite
20202 Aarschotse Pluimplukkers www.wijksportlangdorp.be
20021 Anderlechtse BC www.anderlechtsebc.be
20101 B52s www.b52s.be
20089 Bamadi www.bamadi.be
20118 BAZO www.badmintonzoutleeuw.be
20059 Bertemse www.bertemsebadmintonclub.be/
20105 Blauwput Omnisport www.blauwputomnisport.be
20055 Brussels International www.brusselsbadminton.com
20116 D'Ezels
20006 De Dijlevallei www.dijlevallei.be
20075 De Treffers Overijse www.detreffers.info
20107 Den Dijk www.bcdendijk.be
20112 Dibad Diest www.dibaddiest.be
20066 Dilbeek www.bcdilbeek.be
20120 Dobo www.bcdobe.be
20062 Drop Merchtem www.mbcdrop.be
20109 Dropshot www.dropshot-vzw.be
20074 Everbergse www.everbergse.be
20117 Fun Team funteamleuven.spaces.live.com
20100 Glabbad www.glabbad.be
20099 Halle Badmintonteam www.badmintonhalle.be
20063 Herne www.bcherne.be
20064 Kampenhout www.bckampenhout.be
20077 Kill Leuven www.kill-leuven.be
20098 Leeuwse www.leeuwsebc.be
20205 Lennikse BC
20072 Lob www.londerzeelbadminton.club/
20119 Lubbinton www.lubbinton.com
20095 Nero's Hoeilaart www.nerobc.be
20096 Pluimke Klop www.pluimkeklop.be
20083 Pluimpjes Ternat depluimpjes.be
20104 Shuttle Busters users.skynet.be/shuttlebusters
20054 Shuttles Opwijk www.shuttlesopwijk.be
20102 Smashers Aarschot
20204 Smashing Boutersem smashingboutersem.wix.com/home
20121 Smashing Pluimkes www.smashingpluimkes.be
20203 Sportvrienden Kessel-Lo
20097 Tervuren www.bctervuren.be
20004 Tienen www.badmintontienen.be
20073 Tots Keerbergen www.tots.be
20090 Volano www.volano.be
20112 Voskes www.bcdevoskes.be
20078 W&L www.badmintonsport.be
20016 Wolvertem www.bcwolvertem.be
20110 Zoeff Vilvoorde www.zoeff.be